Як відкрити двері автомобіля без ключа? 5 способів і секретів

Чи бувало у вас таке, що ви не могли відкрити двері машину тому що або забули або втратили ключі? Як відкрити двері автомобіля без ключа в цьому випадку? Є кілька перевірених і надійних способів зробити це самостійно, не вдаючись до допомоги спеціальної служби.

Чи бувало у вас таке, що ви не могли відкрити двері машини, тому що або забули або втратили ключі? Напевно було, а якщо ні, то вам все ж варто знати кілька секретів, як відкрити двері автомобіля без ключа. Це можна зробити, скориставшись послугами спеціальної сервісної служби, так і своїми силами.

Найпростіші способи

Отже, почнемо з найпростіших і безпечних для вас і вашого авто способи. Вони підійдуть, якщо ви нікуди не поспішаєте і не хочете пошкодити замок, двері чи вікна машини.

Пошук другого ключа

Як правило, з автомобілем покупець отримує відразу пару ключів, один з яких — основний, а другий — додатковий, або запасний. Він як раз і потрібен для таких випадків, коли перший втрачено. Запасний ключ рекомендується зберігати вдома, але ні в якому разі не в самій машині.

Якщо ви володієте достатньою кількістю часу, можете самі з’їздити додому за запаскою або попросити родичів привезти її, то краще скористатися саме цим способом. По-перше, ви не пошкодите автомобіль. Не потрібно буде інструментами розкривати замок, розбивати вікно, щоб проникнути в салон.

По-друге, шукати другий ключ все одно доведеться. Він стане вашим основним. В іншому випадку, потрібно буде замовляти новий.

Нарешті, ви точно не привернете увагу поліції і перехожих. Що подумають люди, якщо побачать людину, розкриває чий автомобіль? Явно це викличе у них підозру.

Використання сигналізації

Якщо машина встала на сигналізацію, відкрити її допоможе досить хитрий спосіб. Він підходить для тих, хто знаходиться далеко від дому, але може попросити родичів знайти запасний ключ або пульт сигналізації.

Спосіб полягає в наступному.

 1. Зателефонуйте родичу, який має доступ до ключа запалювання або пульта сигналізації. Увімкніть гучний зв’язок.
 2. Піднесіть телефон як можна ближче до дверей з боку водійського сидіння.
 3. Попросіть родича натиснути на кнопку розблокування, яка відкриває двері.
 4. Якщо сигнал гучний і телефон піднесений впритул до дверей з боку водійського сидіння, машина відкриється.

Зверніть увагу на те, що не завжди такий спосіб спрацьовує з першого разу. Увімкніть на телефоні режим «На вулиці», щоб сигнал був більш читабельним.

Дивіться також:  Як зменшити витрату бензину? 23 способу економії палива

Так само слід зазначити, що даний спосіб працює не для всіх видів сигналізацій і переважно підходить для старих моделей.

Виклик сервісної служби

Не підходять перераховані вище способи? Можна викликати сервісну службу, яка швидко впорається з проблемою. Грамотний фахівець служби зможе відкрити машину без ключа, не пошкодивши її. Крім того, можна точно сказати, що вартість послуг сервісної служби буде нижче, ніж вартість заміни вибитого вікна чи відігнутою двері.

Сервісні служби пропонують кілька видів послуг.

 1. Відкривання дверей за допомогою спеціального обладнання. Повністю виключаються пошкодження самого замка, дверей, вікон та інших складових частин транспортного засобу. Як правило, така послуга застосовується для автомобілів преміум-класу. Вона дорога, але дуже ефективна.
 2. Аварійне відкриття салону. Ця послуга дуже бюджетна і, як правило, використовується в тих випадках, коли майстер не має дорогим обладнанням. Аварійне відкриття відбувається за допомогою телескопічного маніпулятора, присосок і пневмоінструменту.
 3. Розблокування через ущільнювач. Цей спосіб досить складний у виконанні і вимагає від майстра спеціальних навичок і широкого арсеналу інструментів, але може пошкодити деякі елементи автомобіля, що приводить до додаткових витрат.

При виклик сервісної служби необхідно враховувати деякі нюанси.

 1. Без документів на автомобіль навряд чи стане майстер братися за роботу. Ви повинні підтвердити, що саме ви є власником транспортного засобу.
 2. Вибирайте в якості виконавця послуги тільки перевірені сервіси. Тільки кваліфіковані майстри зможуть якісно відкрити автомобіль, не пошкодивши його елементи.
 3. Не скупіться, так як це може згодом обернутися ще більшими витратами.

Радикальні способи

Немає часу, і потрібно терміново проникнути в свій автомобіль незважаючи на можливі витрати в майбутньому? Тоді допоможуть радикальні способи розтину салону.

Розбити скло

Досить простий спосіб потрапити в салон автомобіля — розбити скло. Але зовсім неекономічний. Дешевих скла для автомобілів зараз немає: покупка такої деталі навіть для бюджетної марки може серйозно вдарити по гаманцю.

Крім того, цей спосіб може бути небезпечним для вашого здоров’я. Є ризик отримання глибоких порізів. Скористайтеся каменем чи молотком, якщо той буде під рукою. Акуратно приберіть осколки з салону і розблокувати двері, якщо вони закрилися разом з ключами всередині.

Дивіться також:  Як знайти витік струму в автомобілі? 5 причин несправності

По можливості відразу ж вирушайте в салон для придбання і монтажу нового скла. Осколки можуть пошкодити і двері, необхідно усувати також подряпини та сколи.

Зламати або висвердлити личинку замку

Знаходитесь неподалік від будинку, і є в арсеналі електрична дриль? Можна просвердлити личинку замку. Такий спосіб дозволяє досить просто і швидко потрапити всередину салону. Як тільки личинка замку буде высверлена, двері відкриється.

Але тут є один нюанс: згодом потрібно буде міняти личинку не однієї, а відразу всіх дверей. В іншому випадку, новий ключ буде підходити тільки для одного з них.

Цей спосіб досить голосний і може привернути увагу. Їм краще скористатися тільки в крайніх випадках, коли потрібно терміново від’їхати.

Самостійне відкривання дверей автомобіля

Як розкрити машину самостійно за допомогою підручних засобів? Винахідливі автомобілісти придумали кілька лазівок, які дозволяють проникнути в салон авто з мінімальними його ушкодженнями, швидко і просто.

Перший спосіб

Гострим тонким предметом піддягніть ущільнювач і витягніть його. Для цього згодяться плоска викрутка, пилка для нігтів, тонкий металевий прут і т. д. Повністю ущільнювач можна не витягувати, буде досить декількох сантиметрів.

Візьміть який-небудь довгий прут (гнучку в’язальну спицю, дріт і т. д.). Трохи зігніть кінець цього матеріалу. Повинен вийти гачок.

В отвір, де раніше був ущільнювач, просуньте гачок. Вставте його в замок з зворотного боку, почніть повільно повертати вліво. При заходженні всередину змініть напрямок руху. Двері відчиняться.

Якщо замок розташований на дверній тязі, зачепитеся гачком за нього і потягніть вгору до відкриття дверей.

Другий спосіб

Якщо немає можливості витягнути ущільнювач, але є металевий гачок, потрібно трохи відігнути верхній правий кут дверей у водійського сидіння. Скористайтеся невеликим дерев’яним брусочком, повільно забиваючи його у проміжок між дверима і стійкою. Робіть все акуратно, щоб не подряпати покриття.

В отвір просуньте дріт з гачком, зачепите його на дверній тязі і потягніть вгору.

Відігнути двері можна і мотузкою, зав’язавши на ній петлю. Якщо мотузки немає в арсеналі або вона занадто товста і не пролазить в просвіт, виконайте те ж саме з волосінню.

Третій спосіб

Якщо у вас під рукою є тенісний м’ячик, відкрити двері можна за допомогою нього. Виріжте шилом чи невеликим ножем у м’ячі дірку діаметром приблизно 1 див.

Дивіться також:  Товщиномір лакофарбового покриття: 4 основних типи приладів

Щільно притисніть м’яч отвором до дверного замку. Різко надавіть з іншого боку. Завдяки вакууму механізм замок відкриється.

Четвертий спосіб

Досить часто двері не можна відкрити навіть тоді, коли ключ є з собою. При низьких температурах вони примерзають. Проблема серйозно посилюється в тому випадку, якщо акумулятор автомобіля розряджений.

Для того, щоб відкрити двері у такому випадку, знадобиться запасний акумулятор. Його необхідно під’єднати до авто, поставити якомога ближче до капоту. Коли другий акумулятор буде підключений, двері можна буде відкрити пультом.

П’ятий спосіб

Багато бачили в кіно спосіб злому машин лінійкою. У реальності цей метод застосуємо тільки для старих бюджетних марок. Сучасні автомобілі оснащені надійними системами захисту, звичайною лінійкою їх не розкриєш.

Спочатку трохи піддягаємо ущільнювач і витягуємо його. В отвір просовуємо лінійку. Нею намагаємося підняти тягу дверного механізму. Спосіб аналогічний другому, тільки замість металевого прута використовується така канцелярське приладдя.

Як уникнути цієї ситуації: практичні поради

Як було сказано на початку статті, втрата ключа від автомобіля — часта проблема. Від неї не застрахований навіть самий досвідчений водій. Але існує декілька порад, які допоможуть її уникнути.

 1. При покупці машини обов’язково придбайте запасний варіант ключа. Якщо це не передбачено, зробіть дублікат в салоні. Це недорого, але точно захистить вас від неприємних ситуацій. Запаску краще носити завжди з собою у сумці, гаманці або на шиї. Тоді не буде необхідності в разі втрати першого ключа вирушати додому або дзвонити родичам.
 2. У холодну пору року краще відключити опцію автоматичного закривання дверей. Досить часто на морозі вони промерзають і не відкриваються. Ситуацію може погіршити розряджений акумулятор.
 3. Не варто носити ключ від автомобіля і пульт сигналізації на одному брелоку. Для багатьох автомобілістів це буде незвично. Але у випадку втрати і пульта, і ключа досить проблематично проникнути в свій автомобіль.
 4. Регулярно проходите технічне обслуговування на предмет справності кінцевих вимикачів.

Висновок

Отже, в екстреній ситуації, коли необхідно терміново потрапити в автомобіль, а ключа немає, панікувати ні в якому разі не можна. Способів розкрити автомобіль безліч, необхідно грамотно скористатися одним з них. Заздалегідь зважте всі плюси і мінуси і не вдавайтеся до радикальних методів, якщо можна обійтися набагато меншими втратами.